سخن مدیر عامل

دستیابی به توسعه و پیشرفت ، آرزو و هدف متعالی هر جامعه ای به ویژه کشورهای جهان سوم می باشد .

توسعه امری است درون زاد و میدان عملیاتی اصلی آن در داخل کشور و عوامل خارجی نقش محرک را بر عهده دارند ، در این بین استفاده از ظرفیت های بالقوه بین المللی به ویژه با کشورهای با سابقه­ حُسن شهرت در مراودات تکنولوژی و فنی و اقتصادی در چارچوب قراردادهای دو یا چند جانبه ، دارای جایگاه ویژه ای می باشد .

بالاترین سرمایه یک جامعه ، نیروی انسانی آن است. سرزمین ما سرشار از استعدادهای انسانی و خدادادی و طبیعی است .

معتقدم که توسعه کشور در گروء استفاده دقیق از این منابع سرشار با ایجاد بستر های مناسب آن است . مهم ترین پیش زمینه آن تربیت و پرورش نیروی انسانی خلاق ، آماده به کار و با انگیزه و متخصص و متعهد است . بخش خصوصی کشور ما اگرچه قدمت آن به اندازه حوزه های مشابه کشورهای صنعتی و جهان اول نیست ولی منابع قابل وصفی دارد. ما برآنیم که می شود از ترکیب این منابع و استعدادها با انگیزه ، خرد ، عقلانیت ، تلاش و پشتکار کاری کرد کارستان . افق ها و اهداف بلند ولی انتظار دسترسی به آنها بدون کسب تجربیات و سختی های کار در بخش خصوصی امکان پذیر نبود و این باور ما بوده و هست که فلز وجود خویش را در کوره گذرانیدن روزگار در بخش خصوصی هر چه بیشتر خالص تر و قابل اعتناتر گردانیم .

هدف ما کسب رضایت کارفرمایان و انجام پروژه ها با کیفیت بالا در سطح استانداردهای بین المللی با هزینه معقول و زمان حداقلی است .

کارنامه ما گویای اهداف و تابلوی تلاش تنی چند از جوانان این سرزمین است و گوشه ای از هنرنمایی جوان خلاق و متعهد و ایران دوست این مرز و بوم است .

همانطور که از تاریخچه فعالیت ها آشکار است تصمیم به حضور در حوزه های عمرانی ، تولیدی و سرمایه گذاری داشته و دارم . و در این راستا از همکاری و همیاری با سایر بخش های مشابه داخلی و خارجی در قالب کنسرسیوم و سایر همکاری های دو جانبه و یا چند جانبه غافل نبوده ام . و اکنون این مجموعه با داشتن کارنامه درخشان و با کسب گواهینامه های تضمین کیفیت از موسسات بین المللی و دستیابی به سیستم های نرم افزاری مدرن مدیریتی و اجرایی و کارکنان زبده ، متعهد و متخصص با کارایی و راندمان قابل ملاحظه نیروی انسانی و سخت افزار مورد نیاز جهت انجام پروژه های متنوع آماده حضور در عرصه های بین المللی و داخلی و به سرانجام رسانیدن پروژه های منحصر به فرد است .

با عنایت به اهداف فوق این مجموعه آماده جذب و به کارگیری فرزندان خدوم و متخصص این کشور در چارچوب سیاست های اتخاذ شده خویش است و دست یاری به سوی نیروی انسانی متعهد و متخصص به ویژه جوانان مستعد دراز می کند .

                                                                                             امیرحسین صادقی

                                                                                        مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره